0 (212) 212 10 34

Aras Kargo API Entegrasyonu

Aras Kargo API Entegrasyonunun Özellikleri Nelerdir?

Aras Kargo firması ile İstanbul Soft eticaret sistemi arasında yapılan API entegrasyon yazılımı müşterilerimize pek çok açıdan kolaylıklar sağlamaktadır. Bunları aşağıdaki gibi özetlemek mümkündür;
  • Eticaret siteniz üzerinden gelen siparişe konu ürünü kargo firmasına teslim etmeye hazır hale getirdiğinizde, Aras Kargo firmasının sisteminden API entegrasyon yazılımımız ile çekeceğiniz Aras Kargo etiketinin çıktısını alarak hazırlamış olduğunuz paketin üzerine yapıştırabilirsiniz.
  • Aras Kargo sistemi üzerinden barkod çıktısı almanız ile Aras Kargo firmasına “teslime hazır bir kargo var” mesajı gönderilerek firmanızdan ilgili paketi teslim alınması yönünde talep oluşmaktadır.
  • Aras Kargo, gün içi planlamasına göre adresinize gelerek paketi teslim alacaktır.
  • Söz konusu paketi teslim alması sırasında alıcı bilgilerini sistemine girmesine gerek bulunmamaktadır. Paketin üzerine daha önce çıktı alarak yapıştırmış olduğunuz etiketi barkod okuma cihazıyla okutarak paketi hızlı bir şekilde teslim alır. Böylelikle siz ve kargo firması her bir paket için bu süreçler için zaman kaybetmezsiniz.
  • Aras Kargo’nun ilgili paketi teslim alması ile sipariş vermiş olan müşteriye otomatik SMS gönderilerek, paketinin Aras Kargo tarafından teslim alındığı ve kargo takip numarası bilgileri kargo firması tarafından iletilir.
  • Müşteriniz, bu bilgiler ile siparişinin durumunu kolaylıkla takip eder ve bununla ilgili olarak sizi aramaz. Böylelikle siz de değerli vaktinizi daha verimli kullanmış olursunuz.
Genel olarak eticaret sistemimiz ile Aras Kargo API entegrasyonu yukarıdaki imkanları sunmakla birlikte, firma ihtiyaçlarına göre farklı özellikler de eklenebilmektedir.  Aras Kargo API entegrasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın