0 (212) 212 10 34

E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-Ticaret Sitesi Kurmak Artık Çok Kolay!

E-ticaret sitesi kurmak artık çok kolay! İstanbul Soft’un gelişmiş e-ticaret altyapısı ile bugün tanışın, online satış mağazanızı açarak 24 saat içerisinde ürünlerinizi satmaya hemen başlayın. E-ticaret siteniz için en şık temalarımızdan birisini seçmek ve altyapı özelliklerini (e-ticaret paketini ) belirlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Sektörlere göre hazırlamış olduğumuz şablonlardan birisini seçerek  slayder, banner vs. bölümleri değiştirip sitenizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Sitenizin tasarımını ve diğer bölümlerini nasıl düzenleyebileceğinizi eğitim videolarımızı izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Eğer sitenizin tasarımının sadece size özel konsept bir tasarım olmasını istiyorsanız, konusunda uzman tasarım ekibimiz hayalinizdeki projeyi sizler için hazırlayacaktır. Özel konsept tasarım e-ticaret sitesi hizmetimizin detayları inceleyebilirsiniz.

2.Adım: Altyapı Özelliklerini (Paket) Seçin

eticaretpaketlerimiz

Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun altyapı özelliklerini e-ticaret paketlerimizi inceleyerek belirleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. 

Paketimi seçtikten sonra süreç nasıl devam edecek?

 

Yazılım ekibimiz seçmiş olduğunuz tasarım ve paketi birleştirerek birkaç saat içerisinde e-ticaret sitesi kurmak için gerekli çalışmalara başlar, gerekli test işlemlerini tamamlar ve 24 saat içerisinde online satış mağazanızı satışa hazır hale getirerek sizleri bilgilendirir. Tarafınıza iletilecek kullanıcı bilgileri ile sitenizin yönetim paneline erişebilir ve sitenizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu gelişmiş yönetim panelimizi incelemek için ana sayfamızda bulunan demo formunu doldurabilirsiniz.

3. Adım: Tasarım ve Ürün Yükleme İşlemleri

Kullanıcı dostu yönetim panelimiz ile e-ticaret sitenizi kolayca düzenleyebilir ve ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Kategori oluşturma, Slayder ve Banner ekleme,  Paytr Entegrasyonu, Kargo ayarları, Kampanya, İndirim Çeki, Kupon Kodu vs. tüm özellikleri hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yönetim paneli kullanımı hakkında bilgi edinmek için eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.

Örnek Eğitim Videosu – Slayder Değiştirme

Sitenizdeki Slayderları (sitenin başlangıcındaki kayan büyük foto) nasıl değiştirebileceğiniz konusunda kısa eğitim videomuzu izleyebilirsiniz.

Örnek Eğitim Videosu – Menü Düzenleme

Sitenizdeki menüleri eğitim videolarımızı izleyerek kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Örnek Eğitim Videosu – Menü Düzenleme

Sitenizdeki menüleri eğitim videolarımızı izleyerek kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

4. Adım: Hızlı Sanal POS Entegrasyonu

İstanbul Soft’un çözüm ortağı olan PAYTR  firmasına sanal pos entegrasyonu  için başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm banka kredi kartları ile müşterilerinize 9 taksitle ödeme imkanı vererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

sanalposkredikarti

Sıkça Sorulan Sorular

FAQs: Sıkça Sorulan Sorular


Evet. İstediğiniz zaman geçmek istediğiniz paket ile mevcut kullanmış olduğunuz paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek bir üst pakete kolaylıkla geçebilirsiniz.

Yıllık yenileme ücreti, sunucu hizmeti ve teknik destek hizmetlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında tüm e ticaret paketleri için yıllık 500 TL+KDV ücret ödeyerek 2.yıl eticaret sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıllık yenileme ücreti her yıl TÜFE oranı kadar artırılmaktadır.

E-ticaret sitenizin düzenli olarak yedeğini alırız. Böyle bir durum yaşanması durumunda yedeklenmiş olan sitenizi yayına alırız.
Hayır. Hazırlamış olduğumuz kullanıcı dostu yönetim paneli ile sitenizi yazılım bilgisi olmadan kolayca yönetebilirsiniz. Altyapımızın kullanımı ile ilgili tanıtım ve eğitim videolarımızı bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
Telefonla ve ticket sistemimiz üzerinden talebinizi bize iletebilirsiniz. Teknik destek ekibimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

E-ticaret sitesi kurmak hakkında daha detaylı bilgi için yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

Domain Sorgulama

E-Ticaret siteniz için almayı planladığınız alan adının dolu olup olmadığını hemen kontrol edebilirsiniz.

Bu alan adı daha önce alınmış, lütfen farklı bir alan adı deneyiniz...

Biz Sizi Arayalım

Demomuzu Hemen İnceleyin!