0 (212) 212 10 34

MNG Kargo API Entegrasyonu

MNG Kargo API Entegrasyonunun Özellikleri Nelerdir?

  MNG Kargo firması ile İstanbul Soft eticaret sistemi arasında yapılan API entegrasyon yazılımı müşterilerimize pek çok açıdan kolaylıklar sağlamaktadır. Bunları aşağıdaki gibi özetlemek mümkündür;
  • Eticaret siteniz üzerinden gelen siparişe konu ürünü kargo firmasına teslim etmeye hazır hale getirdiğinizde, MNG Kargo firmasının sisteminden API entegrasyon yazılımımız ile çekeceğiniz MNG Kargo etiketinin çıktısını alarak hazırlamış olduğunuz paketin üzerine yapıştırabilirsiniz.
  • MNG Kargo sistemi üzerinden barkod çıktısı almanız ile MNG Kargo firmasına “teslime hazır bir kargo var” mesajı gönderilerek firmanızdan ilgili paketi teslim alınması yönünde talep oluşmaktadır.
  • MNG Kargo, gün içi planlamasına göre adresinize gelerek paketi teslim alacaktır.
  • Söz konusu paketi teslim alması sırasında alıcı bilgilerini sistemine girmesine gerek bulunmamaktadır. Paketin üzerine daha önce çıktı alarak yapıştırmış olduğunuz etiketi barkod okuma cihazıyla okutarak paketi hızlı bir şekilde teslim alır. Böylelikle siz ve kargo firması her bir paket için bu süreçler için zaman kaybetmezsiniz.
  • MNG Kargo’nun ilgili paketi teslim alması ile sipariş vermiş olan müşteriye otomatik SMS gönderilerek, paketinin MNG Kargo tarafından teslim alındığı ve kargo takip numarası bilgileri kargo firması tarafından iletilir.
  • Müşteriniz, bu bilgiler ile siparişinin durumunu kolaylıkla takip eder ve bununla ilgili olarak sizi aramaz. Böylelikle siz de değerli vaktinizi daha verimli kullanmış olursunuz.
Genel olarak MNG Kargo ile yapmış olduğumuz eticaret sitesi API entegrasyonu yukarıdaki imkanları sunmakla birlikte, firma ihtiyaçlarına göre farklı özellikler de eklenebilmektedir.  MNG Kargo API entegrasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın